Jakie drzwi wybrać do biura?

Bez problemu znajdziesz takie drzwi. Ostatnio stały się bardzo popularne właśnie w biurach. Myślę, że to przez to, że dają poczucie większej przestrzeni i nawet małe biuro sporo dzięki nim zyskuje.

Jakie drzwi wybrać do biura?

My mamy drzwi wewnętrzne ze szkła hartowanego już kilka lat i jesteśmy nimi zachwyceni. Wyglądają bardzo nowocześnie, są solidne i dzięki ich zastosowaniu w biurze zrobiło się dużo jaśniej.

Czy dawać klientom wizytówki?

Myślę, że ludzie mają tyle problemów, że mogą zapomnieć, z jakiego sklepu to zamówili. Dodatkowo po jakimś czasie mogą odnaleźć taką wizytówkę i z ciekawości sprawdzić, co nowego macie w asortymencie.

Czy dawać klientom wizytówki?

Ja zdecydowałem się na zamówienie wizytówek w Szczecinie. Jednak zaprojektowałem je specjalnie pod klientów, którzy złożyli zamówienie. Na jednej stronie są podziękowania za zakup, na drugiej dane kontaktowe. To po prostu miły akcent.

Jakie ogrzewanie wybrać?

Jest kilka opcji na połączenie oszczędzania z ochroną środowiska. Przykładowo panele fotowoltaiczne. Jest to w pełni ekologiczna forma pozyskiwania energii, która daje ogromne oszczędności.

Jakie ogrzewanie wybrać?

Nas przekonała pompa ciepła w Krakowie. Pierwszy raz dowiedzieliśmy się o niej od mojego przyjaciela, który ma taką u siebie w domu i pokazywał nam, ile realnie da się zaoszczędzić. To naprawdę spore sumy…