Przejdź do treści

Czy łóżka szpitalne są wygodne?

403 views
0

Czy łóżka szpitalne są już wystarczająco ergonomiczne, czy można by wprowadzić ulepszenia, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort pacjentów, zwłaszcza tych starszych i z niepełnosprawnościami?

zuza Changed status to publish 27 lutego 2023
0

Uważam, że łóżka szpitalne mogłyby być bardziej ergonomiczne. Wymagałoby to jednak dodatkowych kosztów, aby wprowadzić dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne podnoszenie pacjenta do pozycji siedzącej czy łatwe przesuwanie łóżka z pacjentem. Może warto zainwestować w takie ulepszenia, aby pacjenci czuli się bardziej komfortowo i łatwiej przechodzili przez proces leczenia. Z drugiej strony, nie każdy szpital może pozwolić sobie na takie kosztowne ulepszenia, a niektóre z nich, takie jak np. łóżka elektryczne, wymagają dodatkowej obsługi i utrzymania.

zuza Changed status to publish 27 lutego 2023
0

W mojej opinii, łóżka szpitalne są już bardzo ergonomiczne. Przynajmniej te, na których miałam okazję leżeć. Mają różne funkcje, takie jak regulacja wysokości i pochylenia, regulowane poręcze i zagłówek. Nie wiem, co jeszcze można by dodać, aby były jeszcze bardziej ergonomiczne. 

zuza Changed status to publish 27 lutego 2023