Przejdź do treści

Czy należy organizować transport dla gości na weselu?

269 views
0

Myślałam, że dla gości wygodniejszy będzie dojazd ich prywatnymi samochodami, bo będą mogli wtedy wrócić o dowolnej porze do domu. Moja mama jednak naciska na zorganizowanie transportu, bo podobno tak wypada. Czy faktycznie powinnam wziąć to pod uwagę?

zuza Changed status to publish 17 czerwca 2023
0

Twoja mama ma trochę racji. Nie dlatego, że tak wypada, ale wynajem autokaru ułatwia zarządzanie logistyką wesela. Zamiast martwić się czy goście dotrą na czas i bezproblemowo, można skoncentrować się na innych aspektach przygotowań. Transport dla gości eliminuje stres związany z organizacją wielu samochodów, koordynacją parkingów itp.

zuza Changed status to publish 17 czerwca 2023
0

Organizowanie transportu dla gości na weselu jest dobrym pomysłem i wielu parom młodym zaleca się zapewnienie takiej opcji. Sam z resztą zapewniłem transport gości weselnych w Warszawie na moim weselu. Zapewnienie transportu dla gości pozwala im uniknąć stresu związanego z dojazdem na wesele. Nie muszą martwić się o znalezienie miejsca parkingowego, poruszanie się po nieznanym obszarze czy wyznaczanie trasy. Mogą po prostu skorzystać z transportu i skupić się na dobrej zabawie na weselu.

zuza Changed status to publish 17 czerwca 2023