Przejdź do treści

Gdzie jest ładnie nad polskim morzem?

239 views
0

Chciałbym sprezentować moim dziadkom wycieczkę nad polskie morze z okazji rocznicy ślubu. Mają ogromny sentyment do nadmorskich wycieczek i bardzo lubią Bałtyk. Jakie miejsce będzie dla nich najlepsze? Zależy mi na ciszy, spokoju i pięknych okolicach do spacerowania.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia 2023
0

Może nie wydaje się to „najcichszą” opcją, ale z całego serducha polecam Trójmiasto. Stare Miasto Gdańska zachwyca historyczną architekturą, ale także znajduje się tu wiele spokojnych zakątków, np. Ołowianka – mała wyspa na Motławie, doskonała na spacery i podziwianie nadmorskich krajobrazów. W okolicach Trójmiasta znajdują się też malownicze lasy i klify, takie jak Puszcza Darżlubska czy Kępa Redłowska, doskonałe na spokojne wędrówki.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia 2023
0

Dla dziadków, którzy cenią ciszę, spokój i piękne okolice do spacerowania nad polskim Bałtykiem, zdecydowanie polecam Półwysep Helski oraz Władysławowo. To urokliwe miejsce, gdzie mogą spędzić wyjątkową rocznicową wycieczkę. Zarezerwuj im pokoje do wynajęcia we Władysławowie, najlepiej blisko morza. Będą mogli każdego dnia wybrać się na spacer po molo i podziwiać widoki.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia 2023