Przejdź do treści

Gdzie zjeść w Lublinie?

345 views
0

 Cześć wszystkim! Planuję w najbliższym czasie wizytę w Lublinie i chciałbym się dowiedzieć, jakie są Wasze ulubione restauracje w tym mieście. Szukam miejsc z ciekawą kuchnią i przyjemnym klimatem. Co polecacie?

zuza Changed status to publish 18 marca 2023
0

Jeśli szukasz czegoś bardziej nowoczesnego, to polecam restaurację, która znajduje się w centrum Lublina. Mają tam bardzo ciekawe i oryginalne dania, a wystrój jest bardzo nowoczesny i minimalistyczny. Można tam spróbować nie tylko klasycznych dań, ale także nowoczesnych kompozycji smakowych. Jeśli jednak bardziej interesuje Cię kuchnia azjatycka, to polecam restaurację z sushi, która znajduje się w pobliżu uniwersytetu. Mają tam bardzo dobre sushi i inne dania azjatyckie, a wystrój jest utrzymany w orientalnym stylu.

zuza Changed status to publish 18 marca 2023
0

Osobiście polecam kilka klimatycznych restauracji w Lublinie. Pierwsza z nich to restauracja z kuchnią polską, która znajduje się w samym centrum miasta. Ma bardzo przytulny wystrój, który nawiązuje do tradycyjnej polskiej chałupy, a jedzenie tam jest pyszne. Druga restauracja, którą polecam, to włoska restauracja w pobliżu Starego Miasta. Mają tam świetne dania z makaronu i pyszne desery. W restauracji jest bardzo kameralnie i romantycznie, co sprawia, że idealnie nadaje się na kolację we dwoje.

zuza Changed status to publish 18 marca 2023