Przejdź do treści

Jak banderolować przesyłki?

325 views
0

Cześć, potrzebuję Waszej pomocy. Ostatnio miałem problem z banderolowaniem produktów w mojej firmie. Czy ktoś z Was miał podobny problem i mógłby polecić jakiś dobry papier do banderolowania? Zależy mi na tym, żeby był trwały i łatwy w użyciu. Z góry dziękuję za pomoc!

zuza Changed status to publish 26 maja 2023
0

Witaj, polecam papier do banderolowania, który sam używam w swojej firmie od dłuższego czasu. To papier, który świetnie nadaje się do banderolowania produktów o różnych kształtach i rozmiarach. Ma mocny klej, dzięki któremu nie trzeba się obawiać o przesuwające się produkty. Co więcej, łatwo go się stosuje i skraca do odpowiedniej długości. 

zuza Changed status to publish 26 maja 2023
0

Witaj, również miałem niedawno podobny problem i udało mi się znaleźć papier do banderolowania, który spełniał moje oczekiwania. Najważniejsze, żeby pamiętać, że dobry papier do banderolowania powinien być mocny i trwały, aby produkt nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Polecam poszukać papieru z mocnym klejem, który trzyma się produktu i zapobiega jego przesuwaniu się w trakcie transportu.

zuza Changed status to publish 26 maja 2023