Przejdź do treści

Jak przygotować kącik dla dzieci a restauracji?

264 views
0

Do mojej restauracji przychodzi coraz więcej rodzin z dziećmi. Zauważyłem, że często wychodzą szybciej, bo dzieciom się nudzi, a rodzice nie mają czym ich zająć. Myślę, że gdyby stworzyć kącik dziecięcy, to na pewno goście zostaliby dłużej i rodzice mieliby czas w spokoju zjeść posiłek.

zuza Changed status to publish 21 lipca 2023
0

Postaw kilka niskich krzesełek lub siedzisk dostosowanych do dzieci, aby były wygodnie usytuowane w kąciku. Udekoruj kącik obrazkami i plakatami przedstawiającymi popularne postacie z bajek lub filmów dla dzieci, co dodatkowo przyciągnie uwagę najmłodszych. Fajnym pomysłem jest stworzenie kolorowanek nawiązujących do twojej restauracji. Możesz również stworzyć gry na papierze, typu połącz kropki, za które dziecko będzie mogło wygrać nagrodę w postaci gałki loda lub soczku.

zuza Changed status to publish 21 lipca 2023
0

Pamiętaj, że kreatywność w dekorowaniu kącika dziecięcego jest kluczem do przyciągnięcia uwagi maluchów. Ważne jest, abyś dostosował go do swojej oferty i charakteru restauracji, aby rodzice i dzieci czuli się mile widziani i mile spędzali czas. Zapewnij odpowiednią przestrzeń do zabawy, np. mata do układania puzzli lub niski stolik z dużym stosem klocków. Dodaj również kształtki piankowe, zachęci to dzieci do aktywnej zabawy. Zamiast tradycyjnych kolorowanek, możesz dodać stolik z rysunkami magnetycznymi. To idealne rozwiązanie, gdyż nie wymaga używania kredek ani mazaków, co pozwala uniknąć bałaganu.

zuza Changed status to publish 21 lipca 2023