Przejdź do treści

Jaka powinna być minimalna łazienka?

366 views
0

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące łazienki w biurze. Jaki powinien być minimalny rozmiar, aby zapewnić wygodę pracownikom? Czy w ogóle powinna być kabina prysznicowa, czy tylko toaleta i umywalka? Zastanawiam się także, czy lepszym wyborem będą płytki ceramiczne czy mozaika? Czekam na Wasze opinie i doświadczenia!

zuza Changed status to publish 3 maja 2023
0

W mojej firmie zdecydowaliśmy się na łazienkę bez kabiny prysznicowej, ponieważ uważamy, że nie jest ona potrzebna w biurze. Ważniejsze są toaleta i umywalka, które umożliwiają pracownikom wygodne korzystanie z tych udogodnień w trakcie pracy. Co do wyboru materiału na podłogę i ściany, to polecam http://greenpanel.pl/kabiny-wc/. Ich płytki są łatwe w utrzymaniu czystości i odporności na uszkodzenia.

zuza Changed status to publish 3 maja 2023
0

W moim biurze mamy niewielką łazienkę, ale jest w pełni funkcjonalna. Pomimo niewielkiego rozmiaru, znajdują się w niej toaleta, umywalka i kabina prysznicowa. Dzięki temu pracownicy, którzy spędzają w biurze całe dnie, mają możliwość odświeżenia się w ciągu dnia. Co do wyboru pomiędzy płytkami ceramicznymi a mozaiką, to uważam, że powinno się kierować głównie estetyką i stylem, który chcemy osiągnąć w łazience.

zuza Changed status to publish 3 maja 2023