Przejdź do treści

Jaki powinien być dobry lekarz?

288 views
0

Jakie są Wasze doświadczenia z wizytami u lekarza? Czy uważacie, że wasz lekarz słucha Was uważnie i poświęca wystarczającą ilość czasu na badanie? Jakie cechy uważacie, że powinien posiadać dobry lekarz i jakie podejście powinien mieć do swoich pacjentów?

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023
0

Uważam, że jednym z najważniejszych aspektów wizyty u lekarza jest to, czy lekarz słucha pacjenta. Niestety, nie zawsze mieliśmy szczęście spotkać się z takim lekarzem. W moim przypadku, miałem wiele negatywnych doświadczeń z lekarzami, którzy poświęcali mi zbyt mało czasu i nie słuchali moich uwag. Jednakże po kilku zmianach udało mi się znaleźć lekarza, który naprawdę słuchał mnie i poświęcał mi wystarczającą ilość czasu na badanie. 

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023
0

Moje doświadczenia z wizytami u lekarza były mieszane. Zdarzało mi się spotkać z lekarzami, którzy wydawali się zbyt pochopni i nie poświęcali wystarczającej uwagi na moje problemy zdrowotne. Jednakże moja ostatnia wizyta w centrum medycznym Nasz Gabinet była bardzo pozytywna. Lekarz, z którym się spotkałem, był bardzo empatyczny i poświęcił mi wystarczającą ilość czasu na omówienie moich problemów zdrowotnych. Byłem bardzo zadowolony z jego podejścia i na pewno będę kontynuował wizyty w tej placówce.

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023