Przejdź do treści

Jakie ogrodzenie sprawdzi się na plac zabaw?

287 views
0

Na naszym osiedlu nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci i sąsiad postanowił odstąpić fragment swojej działki, żeby postawić jakąś ławeczkę, piaskownicę itp. Gmina twierdzi, że nie ma pieniędzy, więc bierzemy sprawy w swoje ręce. Chciałbym dołożyć swoje trzy grosze do tej inicjatywy i zasponsorować ogrodzenie. Okolica jest spokojna, ale dzięki temu dzieci będą mogły pograć w piłkę, a rodzice unikną stresu związanego z tym, że któryś maluch wyskoczy na drogę.

zuza Changed status to publish 18 lipca 2023
0

Przed rozpoczęciem prac nad ogrodzeniem placu zabaw, skonsultuj się z lokalnymi władzami lub urzędem miasta, aby upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania i przepisy dotyczące budowy ogrodzeń w Twojej okolicy. Dodatkowo upewnij się, jak wyglądają kwestie prawne w momencie gdyby coś się stało. Inicjatywa jak najbardziej fajna, ale słabo by było gdybyś ty lub sąsiad musiał później odpowiadać przed sądem, jeśli jakiemuś dziecku stanie się krzywda.

zuza Changed status to publish 18 lipca 2023
0

To wspaniała inicjatywa, że bierzesz sprawy w swoje ręce i chcesz zasponsorować ogrodzenie dla placu zabaw! Ogrodzenie zapewni dzieciom bezpieczne i kontrolowane miejsce do zabawy. Na podobnych placach dla dzieci, często widuję ogrodzenia panelowe w Poznaniu. Metalowe ogrodzenie zapewni solidną barierę, która będzie trwała i niezwykle trudna do uszkodzenia. Można wybrać różne wzory i style, które będą pasować do otoczenia placu zabaw. Dodatkowo panele montuje się bardzo szybko, także dzieciaki nie będą długo czekały, żeby się pobawić w nowym miejscu. 

zuza Changed status to publish 18 lipca 2023