Przejdź do treści

Nowe trendy w animacji 3D – jakie są Wasze ulubione?

226 views
0

Cześć wszystkim! Chciałbym porozmawiać o najnowszych trendach w animacji 3D. Jakie techniki, style i podejścia Waszym zdaniem są najbardziej interesujące i przyciągają Waszą uwagę? Czy jesteście pod wrażeniem jakiegoś konkretnego studia animacji 3D? Dajcie znać swoje ulubione przykłady i podzielcie się spostrzeżeniami!

zuza Changed status to publish 27 lipca 2023
0

Witajcie! W mojej opinii, jeden z najciekawszych trendów w animacji 3D to rozwój sztucznej inteligencji w procesie tworzenia postaci i animacji. Dzięki temu możemy obecnie zobaczyć niesamowite, realistyczne ruchy postaci, które są w stanie wyrażać emocje w sposób autentyczny. Widziałem kilka filmów animowanych, gdzie studio animacji 3D wykorzystało tę technologię i rezultaty są oszałamiające. Postacie wydają się żywe i ich mimika i gestykulacja są niezwykle precyzyjne. To naprawdę rewolucja w świecie animacji 3D!

zuza Changed status to publish 27 lipca 2023
0

Cześć! Muszę powiedzieć, że obecnie jestem ogromnym fanem animacji 3D. Jednym z moich ulubionych trendów jest zastosowanie zaawansowanych technologii oświetleniowych, które sprawiają, że obrazy są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej. To niesamowite, jak studio animacji 3D potrafi stworzyć światło i cienie, które wydają się zupełnie naturalne. Jestem pod wrażeniem pracy, jaką wykonuje jedno z najnowszych studio animacji 3D. Ich filmy mają tak niesamowitą głębię i atmosferę, że dosłownie wciągają mnie w ekran. Ich animacje są tak realistyczne, że trudno uwierzyć, że nie są to prawdziwe sceny. 

zuza Changed status to publish 27 lipca 2023