Przejdź do treści

Rozwój społeczności w naszej gminie – Co sądzicie?

199 views
0

Chcielibyśmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwoju naszej gminy. Co uważacie za najważniejsze kroki w kierunku poprawy jakości życia i dobrobytu naszej społeczności? Zastanawiamy się co możemy zrobić, żeby ulepszyć życie w naszym regionie.

zuza Changed status to publish 11 września 2023
0

To wspaniałe, że nasza gmina stawia na rozwój społeczności. Widzę, że jest wiele inwestycji i działań, które przyczyniają się do poprawy jakości życia. Chciałbym podkreślić, że aktualności w gminie Zbuczyn są bardzo pomocne. Dzięki nim możemy śledzić postępy i być na bieżąco z wydarzeniami lokalnymi. To również zachęca nas do aktywnego udziału w życiu społecznym. Jesteśmy na dobrej drodze, aby nasza gmina była jeszcze lepszym miejscem do życia.

zuza Changed status to publish 11 września 2023
0

Jestem bardzo zadowolony z kierunku, w jakim idą rzeczy w naszej gminie. Jedną z rzeczy, które uważam za pozytywne, są aktualności w gminie Zbuczyn. Regularnie dostajemy informacje o wydarzeniach społecznych, inwestycjach i działaniach na rzecz ochrony środowiska. To naprawdę buduje poczucie wspólnoty i zaangażowania mieszkańców. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę ścieżkę i bardziej się zaangażujemy w tworzenie naszej przyszłości.

zuza Changed status to publish 11 września 2023