Przejdź do treści

Jak oświetlić chłodnie?

408 views
0

Czy ktoś miał podobny problem z zakupem odpowiedniego oświetlenia do chłodni w sklepie spożywczym? Pracuję jako właściciel sklepu spożywczego i chcę poprawić estetykę i funkcjonalność chłodni, ale nie wiem, jakie oświetlenie będzie najlepsze. Szukałem w internecie, ale wszędzie są różne opinie na ten temat. Czy ktoś może polecić odpowiednie oświetlenie lub podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii? Czy warto inwestować w droższe rozwiązania, czy może wystarczy coś prostszego?

zuza Changed status to publish 27 marca 2023
0

Oświetlenie do chłodni jest bardzo ważne w sklepach spożywczych, ponieważ wpływa na jakość prezentacji produktów oraz ich trwałość. Właściwie dobrana temperatura i natężenie światła wpływa na świeżość i kolor produktów. Co do samego oświetlenia, najlepszym rozwiązaniem są diody LED, ponieważ są one energooszczędne i długowieczne. W przypadku chłodni warto wybrać diody LED, które są odporne na niskie temperatury i wilgoć. 

zuza Changed status to publish 27 marca 2023
0

Oświetlenie do chłodni to ważna kwestia w sklepach spożywczych, ponieważ nie tylko wpływa na estetykę, ale także na jakość wyeksponowania produktów i zwiększenie sprzedaży. Jeśli chcesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru, zastanów się, jakie produkty chcesz wyeksponować. Na przykład, jeśli chcesz wyróżnić wędliny i mięsa, najlepszym rozwiązaniem będzie oświetlenie LED z ciepłym światłem. Natomiast owoce i warzywa lepiej prezentują się pod chłodnym białym światłem. Warto też zwrócić uwagę na kolor ściany chłodni, ponieważ wpływa on na wygląd oświetlenia. Jeśli ściana jest ciemna, warto zainwestować w mocniejsze oświetlenie. Nie ma potrzeby wydawać dużo pieniędzy na drogie rozwiązania – wystarczy znaleźć odpowiednie oświetlenie do swoich potrzeb i upewnić się, że jest energooszczędne.

zuza Changed status to publish 27 marca 2023